» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 25 лютого 2013 року №61

Розпорядження голови райдержадміністрації від 25 лютого 2013 року №61

Автор: admin от 22-04-2013, 13:50

Про Положення про сектор

з питань інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови райдержадміністрації від 31 жовтня 2012 року № 525 “Про впорядкування структури районної державної адміністрації”:

1. Затвердити Положення про сектор з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, що додається.

2. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 5 серпня 2011 року № 418 “Про тимчасове положення про відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації”.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації О.І.Філіпенка.

Голова М.П.ВИННИЦЬКИЙ

polozhennya-pro-sektor.doc [ b] (завантажень: 14)