» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 15 травня 2018 року №260

Розпорядження районної державної адміністрації від 15 травня 2018 року №260

Автор: admin1 от 18-05-2018, 10:30

Про створення робочої групи з перевірки готовності до

відкриття дитячих закладів оздоровлення

та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу)

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації   від 27.01.2015 № 29/0/5-15 «Про затвердження типової  форми акту перевірки готовності до відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (дитячого закладу санаторного типу)»  та  з метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей у Дрогобицькому районі, збереження життя і здоров’я дітей та запобігання виникненню нещасних випадків у позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (дитячих закладах санаторного типу):

1. Затвердити  склад робочої групи з перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу) у новій редакції, що додається.

2. Робочій групі (І.Мізерник) не допускати підписання акту перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу) без їх огляду.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.04.2017 № 136 «Про  комісію з перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу)».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  І.Д.Мізерника.

Перший заступники голови                                                                    В.О.Скоропад

до розпорядження голови
                                                                                 районної державної адміністрації
   15 травня  2018 року № 260