» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 травня 2018 року №275

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 травня 2018 року №275

Автор: admin1 от 31-05-2018, 14:54
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадян Комарницької Любові Василівни та Голубінки Василя Васильовича від 17 травня 2018 року, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН № 542566, свідоцтва про право на спадщину за заповітом та за законом, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Надати дозвіл громадянам Комарницькій Любові Василівні та Голубінці Василю Васильовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,0257 га, в тому числі рілля – 1,0191 га та кормові угіддя – 0,1132 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ясенице-Сільнянської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянам Комарницькій Любові Василівні та Голубінці Василю Васильовичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Бреньо) забезпечити в установленому законодавством порядку реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д. Мізерника.

 

 

 

Перший заступник голови                                                           В. О. Скоропад

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua