» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 8 червня 2018 року №301

Розпорядження районної державної адміністрації від 8 червня 2018 року №301

Автор: admin2 от 8-06-2018, 16:44

Про затвердження субвенції

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 6 червня 2018 року №555/0/5-18 „Про внесення змін до розподілу субвенції з обласного бюджету на мікропроекти місцевого розвитку”:

1. Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду субвенцію з обласного бюджету на фінансування Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2018 рік в загальній сумі 2381124 грн. та спрямувати її по КПКВК 3719770 “Інші субвенції з місцевого бюджету” КЕКВ 3220 “Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів” сільським та селищній радам згідно з додатком .

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3.Виконавчим комітетам Раневицької (І.Гірчак), Михайлевицької (М.Левицький), Снятинської (М.Щудла), Рихтицької (О.Борис), Грушівської (І.Дудич), Ріпчицької (Гриньків Р.М.), Вороблевицької (Герій М.О.), Болехівської (Кіс І.М.), Ролівської (Бугера М.С.), Нагуєвицької (Вовків О.М.), Доброгостівської (Пасемко Л.В.), Уличненської (Стефанків С.М.), Медвежанської (Коваль С.І.) сільських та Підбузької (Куцір М.І.) селищної рад забезпечити цільове використання коштів.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови В.О.Скоропад

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

8 червня 2018 року № 301

Проекти фінансування Програми проведення

обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку

на 2018 рік

Головний розпорядник коштів

Назва проекту

Обсяг

видатків (грн.)

1

Грушівська сільська рада

Реконструкція зовнішнього освітлення вулиці Корольова (оп. №1-21. 48-61) у с.Грушів Дрогобицького району Львівської області

142472

2

Ріпчицька сільська рада

Будівництво вуличного освітлення вулиць Йорданська, Грушевського, Зелена, Шевченка, Молодіжна в с.Ріпчиці Дрогобицького району Львівської області

179000

3

Вороблевицька сільська рада

Реконструкція вуличного освітлення в с. Вороблевичі Дрогобицького району Львівської області

137000

4

Михайлевицька сільська рада

Реконструкція вуличного освітлення доріг та пішохідних доріжок с.Михайлевичі, Дрогобицького району, Львівської області (вул.Нова, Зарічна, Пасічна, Дрогобицька буд.№7-№11 та пішохідна доріжка з вул.Дрогобицької до вул. Л.Українки)

60000

5

Болехівська сільська рада

Будівництво вуличного освітлення по вулиці Миру в с.Болехівці Дрогобицького району

99000

6

Снятинська сільська рада

Реконструкція вуличного освітлення на території Снятинської сільської ради Дрогобицького району Львівської області

198000

7

Ролівська сільська рада

Реконструкція вуличного освітлення вулиць Зелена, Шкільна, Шевченка, Вербова, Садова в с. Ролів Дрогобицького р-ну Львівської області

199750

8

Нагуєвицька сільська рада

Будівництво вуличного освітлення по вул. Фридера в с. Нагуєвичі Дрогобицького р-ну Львівської обл.

120000

9

Раневицька сільська рада

Будівництво вуличного освітлення по вул. Зарічна, Мазепи, Залізнична, Миру, Спортивна, Шевченка в с.Раневичі Дрогобицького району Львівської області