» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 8 червня 2018 року №302

Розпорядження районної державної адміністрації від 8 червня 2018 року №302

Автор: admin1 от 8-06-2018, 17:27

Про проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» з військовозобов'язаними підрозділу територіальної оборони Дрогобицького району у 2018 році

Відповідно до законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 22.05.2018 № 477/0/5-18 «Про проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» з військовозобов'язаними підрозділів територіальної оборони Львівської області», враховуючи лист Львівського обласного військового комісаріату від 16.05.2018 № 4385 та з метою якісного проведення у червні 2018 року «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» з військовозобов’язаними (організаційним ядром) підрозділу територіальної оборони Дрогобицького району:

1. ТВО військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріата І. М. Мицавці провести:

1.1 оповіщення та збір військовозобов’язаних (організаційного ядра), приписаних до підрозділу територіальної оборони, що формуються, з метою проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня»;

1.2 роботу щодо забезпечення 08.06.2018 перевезення до місця проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» та у зворотному напрямку, а також харчування особового складу, який залучається до проведення заходу, із розрахунку на 39 осіб.

2. Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню (О. І. Слабий) забезпечити медичний супровід під час проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня».

3. Дрогобицькому РВ ГУ ДСНС у Львівській області (Р. М. Свястин) забезпечити протипожежну безпеку під час проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» у місці його проведення.

4. Дрогобицькому ВП ГУ НПУ у Львівській області (А. І. Білас) забезпечити охорону громадського порядку на період проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня», а також супровід автомобільного транспорту

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І. Д. Мізерника.

Перший заступник голови                                                              В.О.Скоропад