» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 29 листопада 2013 року №357

Розпорядження голови райдержадміністрації від 29 листопада 2013 року №357

Автор: admin2 от 4-12-2013, 15:43

Про затвердження субвенцій

Відповідно до рішення Верхньогаївської сільської ради від 19 листопада 2013 року №314 «Про внесення змін до сільського бюджету на 2013 рік», Медвежанської сільської ради від 27 вересня 2013 року № 152 «Про внесення змін до сільського бюджету Медвежанської сільської ради на 2013 рік», Унятицької сільської ради від 18 листопада 2013 року № 212 «Про затвердження програми «Капітальний ремонт частини будівлі школи СЗШ с.Унятичі. Влаштування внутрішніх туалетів».

1.Затвердити в районному бюджеті по спеціальному фонду бюджету розвитку субвенцію в загальній сумі 60097 грн., в тому числі: з сільського бюджету Верхньогаївської сільської ради в сумі 18000 грн. на виконання Програми «Капітальний ремонт приміщень Верхньогаївської СЗШ І-ІІ ступенів» для створення короткотривалої групи ДНЗ у Верхньогаївській СЗШ І-ІІ ступенів, з сільського бюджету Медвежанської сільської ради в сумі 27097 грн. на фінансування цільової програми з «Розроблення робочого проекту реконструкції Медвежанської СЗШ І-ІІ ступенів», з сільського бюджету Унятицької сільської ради в сумі 15000 грн. для фінансування цільової програми «Капітальний ремонт частини будівлі школи СЗШ с.Унятичі. Влаштування внутрішніх туалетів» та спрямувати її управлінню з питань освіти, молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації по КФК 070201 «Загальноосвітні школи» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» - 33000 грн., КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» - 27097 грн.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Управлінню з питань освіти, молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації (І.Стецко) забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації С.Рудницького.

Голова М.П.ВИННИЦЬКИЙ