» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 22 червня 2018 року №338

Розпорядження районної державної адміністрації від 22 червня 2018 року №338

Автор: admin1 от 26-06-2018, 15:23

Про комісію щодо розгляду заяв членів

сімей загиблих військовослужбовців та осіб

з інвалідністю  про виплату грошової компенсації

Відповідно до  постанов Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей” , від 28 березня 2018 року № 214  “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей ”,  з метою забезпечення права зазначених осіб отримувати (за бажанням) грошову компенсацію за належне їм житло:

1. Утворити комісію щодо розгляду заяв членів  сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю  про виплату грошової компенсації  та затвердити її посадовий склад згідно з додатком.

2. Комісії у своїй  діяльності керуватись Порядком виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям громадян, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719, Порядком виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій громадян, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей та потребують поліпшення житлових умов,  затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня  2018 року № 214.

3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 4 листопада 2016 року № 318 “ Про комісію щодо розгляду заяв членів  сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації ”.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                  В. О. Скоропад

до розпорядження

22 червня 2018 року    № 338

Склад