» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 11 грудня 2013 року №378

Розпорядження голови райдержадміністрації від 11 грудня 2013 року №378

Автор: admin2 от 16-12-2013, 16:16
 (голосів: 0)

Про комплекс заходів щодо 

реалізації ялинок та охорони хвойних

насаджень від вирубування у

передноворічний період 2014 року

 

 

З метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах району в передноворічний період 2014 року, впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок, згідно із статтями 16, 21, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та статтями 19, 32 Лісового кодексу України, на виконання розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 14 жовтня 2013 року № 708/0/5-13 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2014 року» та від 29 листопада 2013 року № 856/0/5-13 «Про ліміти заготівлі новорічних ялинок на 2013-2014 роки»:

 

1.ДП «Дрогобицьке лісове господарство» (В.Матяшовський) дотриматись ліміту заготівлі новорічних ялинок в кількості 250 штук, Дрогобицькому дочірньому лісогосподарському підприємству ЛГП «Галсільліс» (Б.Захарко)- в кількості 2500 штук.

2.ДП «Дрогобицьке лісове господарство» (В.Матяшовський), Дрогобицькому дочірньому лісогосподарському підприємству ЛГП «Галсільліс» (Б.Захарко):

2.1.До 15 грудня 2013 року утворити торгівельні пункти у спеціально визначених місцях біля садиб лісництв, розсадників, уздовж автошляхів району, на ринках селищ для реалізації новорічних ялинок.

2.2.Заготівлю ялинок здійснювати на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубці, при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів.

2.3. Відпуск новорічних ялинок проводити з обов'язковим маркуванням - пластиковими бірками із штрих-кодом.

2.4. Провести в засобах масової інформації роз'яснювальну роботу серед населення щодо вимог природоохоронного законодавства та порядку купівлі новорічних ялинок.

3. Дрогобицькому МВ ГУМВС України у Львівській області (А.Білас), ДП «Дрогобицьке лісове господарство», Дрогобицькому дочірньому лісогосподарському підприємству ЛГП «Галсільліс»:

3.1.Утворити районний штаб для організації і проведення охоронних заходів.

3.2. Із представників вищезгаданих організацій утворити рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування у лісових насадженнях лісового фонду

 

району, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.

3.3. Організувати та проводити перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок на контрольних постах ДАІ та перехрестях доріг. У разі виявлення порушень винних осіб притягувати до відповідальності.

4. ДП «Дрогобицьке лісове господарство», Дрогобицькому дочірньому лісогосподарському підприємству ЛГП «Галсільліс» до 15 січня 2014 року надати інформацію про стан виконання розпорядження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Мізерника.

 

 

 

Голова М.П.ВИННИЦЬКИЙ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua