» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 17 грудня 2013 року №383

Розпорядження голови райдержадміністрації від 17 грудня 2013 року №383

Автор: admin2 от 23-12-2013, 16:10

Про внесення змін до бюджетних призначень

У зв’язку з необхідністю збільшення асигнувань для утримання апарату управління громадських фізкультурно-спортивних організацій всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”, співфінансування проекту ЄС-ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду -ІІ”, відповідно до п. 3. рішення районної ради від 25 вересня 2013 року №282 “Про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2013 рік”, п.11 рішення районної ради від 28 грудня 2012 року № 234 “Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2013 рік”:

1. Внести зміни у бюджетні призначення по загальному фонду місцевого бюджету Дрогобицької районної державної адміністрації шляхом збільшення асигнувань по КФК 130204 “Утримання апарату управління громадських фізкультурно-спортивних організацій (ФСТ “Колос”)” КЕКВ 2610 “Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) ” на суму 8858 грн., за рахунок їх зменшення на цю ж суму по КФК 130205 “Фінансова підтримка спортивних споруд, які належать громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості” КЕКВ 2610 “Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)”.

2. Збільшити бюджетні призначення по спеціальному фонду бюджету розвитку управлінню з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в сумі 21000 грн. по КФК 070201 „Загальноосвітні школи” КЕКВ 3132 „Капітальний ремонт інших об’єктів” для співфінансування проекту ЄС – ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ” за напрямком “Відтворення методології” с. Верхні Гаї (капітальний ремонт системи опалення Верхньогаївської школи).

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації С.Рудницького.

Голова М.П.ВИННИЦЬКИЙ