» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 25 вересня 2018 року №498

Розпорядження районної державної адміністрації від 25 вересня 2018 року №498

Автор: admin1 от 28-09-2018, 12:01

Про надання  дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши звернення ТзОВ “РАН СОЛАР”  від 10.09.2018р. №4 про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва сонячної електростанції, керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

1. Надати дозвіл ТзОВ “РАН СОЛАР” на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 10.0 га для будівництва сонячної електростанції (Почаєвицька сільська рада, за межами населеного пункту).

2. ТзОВ “РАН СОЛАР” виступити замовником розроблення детального плану території,  вказаного в п.1 цього розпорядження  та  укласти  договір на  його розроблення з  суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3.  Джерелом  фінансування розроблення детального плану території  визначити ТзОВ “РАН СОЛАР”.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О. Скоропада.

Голова                                                                                         А.І. Шевкенич