» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 19 грудня 2013 року №393

Розпорядження голови райдержадміністрації від 19 грудня 2013 року №393

Автор: admin2 от 26-12-2013, 14:32
 (голосів: 0)

Про організацію військового обліку та бронювання військовозобов’язаних запасу у виконкомах сільських і селищних рад, на підприємствах, в організаціях та установах Дрогобицького району

 

Відповідно до вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.1994 № 377 «Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників»:

1. Затвердити тематичний план проведення занять з відповідальними особами за ведення військового обліку у виконавчих комітетах сільських та селищних рад на 2014 рік згідно з додатком 1.

2. Затвердити план проведення звірок карток первинного обліку військовозобов’язаних у виконавчих комітетах сільських та селищних рад з обліковими даними Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату в 2014 році згідно з додатком 2.

3. Затвердити план проведення перевірок стану військового обліку у виконавчих комітетах сільських та селищних рад на 2014 рік згідно з додатком 3.

4. Сільським, селищним головам, керівникам підприємств, організацій та установ району:

4.1. Забезпечити дотримання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.1994 № 377 «Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників».

4.2. Своєчасно до 10 числа кожного місяця подавати в Дрогобицько-Бориславський об’єднаний районний військовий комісаріат дані про зміни, які відбулися у військовозобов’язаних і призовників.

4.3. До 1 лютого 2014 року подати в Дрогобицько-Бориславський об’єднаний районний військовий комісаріат дані про кількість військовозобов’язаних та призовників, які знаходяться на обліку у виконкомі сільської та селищної ради.

5. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату В. Попову про результати перевірок стану військового обліку і виконання посадовими особами службових обов’язків інформувати райдержадміністрацію.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації О. Філіпенка.

 

 

Голова М.П. ВИННИЦЬКИЙ 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua