» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 26 листопада 2018 року №621

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 листопада 2018 року №621

Автор: admin2 от 30-11-2018, 11:06

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації від

1 вересня 2014 року №185

Відповідно до п. 9 ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку із проведеними кадровими змінами в структурі районної державної адміністрації та інших органів:

1. Внести зміни до розпорядження голови від 1 вересня 2014 року № 185 «Про утворення Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми при районній державній адміністрації», виклавши додаток у новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В. Й. Ханаса.

Голова А.І. Шевкенич

до розпорядження голови

26 листопада 2018 року № 621

СКЛАД