» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 29 листопада 2018 року №633

Розпорядження районної державної адміністрації від 29 листопада 2018 року №633

Автор: admin1 от 3-12-2018, 16:44

Про затвердження субвенції

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 року №867-р “Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення  заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій ”:

1. Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду субвенцію виділену з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих  територій в сумі 197000 грн. та скерувати її до обласного бюджету на придбання обладнання для фондів Державного історико-культурного заповідника  “Нагуєвичі” по вул.І.Франка, 15 в с.Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області по КПКВК 3719510 “Субвенція з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету” КЕКВ 3220 “Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів”.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Контроль за виконанням  розпорядження  залишаю за собою.

Голова                                                                                   А.І.Шевкенич