» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 27 листопада 2018 року №631

Розпорядження районної державної адміністрації від 27 листопада 2018 року №631

Автор: admin2 от 3-12-2018, 16:15

Про затвердження детального

плану території

Розглянувши звернення Валька Василя Семеновича від 25.10.2018 року про затвердження детального плану території земельної ділянки для реконструкції нежитлових приміщень (колишні корівники) під пташники в селі Винники, вулиця Кармелюка, розроблений КП “Дрогобицьке районне бюро планування та архітектури”, враховуючи протокол проведення громадських слухань №1 від 11 квітня 2018р., керуючись статтями 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. №290:

1. Затвердити детальний план території земельної ділянки Вальку Василю Сименовичу для реконструкції нежитлових приміщень (колишні корівники) під пташники в селі Винники, вулиця Кармелюка (Урізька сільська рада, за межами населеного пункту) Дрогобицького району Львівської області.

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (І.З. Куцмида) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.М. Щербу.

Голова А.І. Шевкенич