» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 7 грудня 2018 року №646

Розпорядження районної державної адміністрації від 7 грудня 2018 року №646

Автор: admin1 от 10-12-2018, 13:51
 (голосів: 0)

Про комплекс заходів щодо

реалізації ялинок та охорони хвойних

насаджень від вирубування у

передноворічний період 2019 року

 

 

З метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах району в передноворічний період 2019 року,  впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок, згідно із статтями 16, 21, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та статтями 19, 32  Лісового кодексу України, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 4 грудня 2018 року № 1298/0/5-18 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2019 року»:

 

1.ДП «Дрогобицьке лісове господарство» (В.Матяшовський), Дрогобицькому  ДЛГП «Галсільліс» (Б.Захарко):

1.1. До 17 грудня 2018 року утворити торгівельні пункти у спеціально визначених місцях біля садиб лісництв, розсадників, уздовж автошляхів району, на ринках селищ  для реалізації новорічних ялинок.

1.2. Заготівлю ялинок здійснювати  на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубці, при проведенні рубок формування та оздоровлення лісів.

1.3. Відпуск новорічних ялинок проводити з обов'язковим маркуванням - пластиковими бірками або самоклеючими стрічками із штрих-кодом.

1.4. Провести в засобах масової  інформації роз'яснювальну роботу серед населення щодо вимог природоохоронного законодавства та порядку купівлі новорічних ялинок.

2. Дрогобицькому ВП ГУНПУ у Львівській області (А.Білас), ДП «Дрогобицьке лісове господарство», Дрогобицькому ДЛГП «Галсільліс»:

2.1. Утворити  із представників лісогосподарських підприємств, органів поліції, та райдержадміністрації мобільні групи для виявлення фактів незаконного вирубування у лісових насадженнях лісового фонду району, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.

2.2. Організувати та проводити перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок. У разі виявлення порушень винних осіб притягувати до відповідальності.

3. ДП «Дрогобицьке лісове господарство», Дрогобицькому ДЛГП «Галсільліс» до 18 січня 2019 року надати  інформацію районній державній адміністрації  про стан виконання розпорядження.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.Щербу.

 

 

 Голова                                                                                                А.І.Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua