» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 грудня 2018 року №653

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 грудня 2018 року №653

Автор: admin1 от 18-12-2018, 15:08

Про надання  дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши клопотання Служби автомобільних доріг у Львівській області від 28.11.2018р.. про надання дозволу на розроблення детального плану території  земельної ділянки під будівництво автомобільної дороги державного значення Т-14-02 Східниця-Пісочна на ділянці км 16+100-км 21+700 (Модрицька сільська рада, за межами населеного пункту)., керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

1. Надати дозвіл Службі автомобільних доріг у Львівській області на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 2.0 га під будівництво автомобільної дороги державного значення Т-14-02 Східниця-Пісочна на ділянці км 16+100-км 21+700 (Модрицька сільська рада, за межами населеного пункту).

2.  Виступити замовником розроблення детального плану території,  вказаного в п.1 цього розпорядження  та  укласти  договір на  його розроблення з  суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3.  Джерелом  фінансування розроблення детального плану території  визначити Службу автомобільних доріг у Львівській області.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.М. Щербу.

Голова                                                                                         А.І. Шевкенич