» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 грудня 2018 року №656

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 грудня 2018 року №656

Автор: admin1 от 18-12-2018, 15:18

Про використання коштів

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”,  ч.6 ст.22 Бюджетного кодексу України, р.4 Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.08.2012р. №938, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.09.2012р. за №1569/21881, рішення Дрогобицької районної ради від 12.12.2018 року № 296 “Про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2018 рік”:

1. Визначити службу у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації  виконавцем, зокрема розпорядником коштів нижчого рівня по програмі “Захист прав та інтересів дітей” для придбання солодких подарунків та призів до свята Миколая для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей, батьки яких загинули під час АТО по КПКВК 0213112 “Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту”.

2. Начальникові  відділу фінансово-господарського забезпечення-головному бухгалтеру  апарату районної державної адміністрації Л.Є.Шпек:

2.1. Подати у Дрогобицьке управління Державної казначейської служби України Львівської  області мережу розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету на 2018 рік по КПКВКМБ 0213112 “Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту”.

2.2.Перерахувати кошти загального фонду районного бюджету розпоряднику коштів третього рівня — службі у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації в сумі 18000,00 (вісімнадцять тисяч ) гривень.

3. Начальникові служби у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації О.А.Солтис:

3.1. Забезпечити цільове та ефективне використання коштів, виділених на придбання солодких подарунків та призів до свята Миколая для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей, батьки яких загинули під час АТО.

4.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації В.Й.Ханаса.

Голова                                                                            А.І.Шевкенич