» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 17 грудня 2018 року №662

Розпорядження районної державної адміністрації від 17 грудня 2018 року №662

Автор: admin1 от 18-12-2018, 17:40
 (голосів: 0)

Про заходи з підготовки і проведення

перших виборів депутатів місцевих рад

та міських, сільських, селищних голів

23 грудня 2018 року

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві вибори», постанов Центральної виборчої комісії від 12 жовтня 2018 року № 156 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року», від 19 жовтня 2018 року № 163 «Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року» та від 19 жовтня 2018 року № 165 «Про кількість територіальних, одномандатних виборчих округів, що утворюються сільськими, селищними, міськими виборчими комісіями для організації виборів депутатів місцевих рад під час проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 14 грудня 2018 року № 1356/0/5-18 “Про заходи з підготовки і проведення перших виборів депутатів місцевих рад та міських, сільських, селищних голів 23 грудня 2018 року”, з метою забезпечення дотримання конституційних виборчих прав громадян, здійснення необхідних та своєчасних заходів з підготовки до перших виборів депутатів Меденицької селищної об’єднаної територіальної громади і відповідно голови об’єднаної територіальної громади:

1. Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (І.Білик), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля), Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню (О.Слабий), Дрогобицькому міському відділу Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області (І.Крецул), Дрогобицькому районному відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області (Г.Бунь) вжити передбачених Законом України «Про Державний реєстр виборців» заходів із забезпечення складання уточнених списків виборців.

2. Головам Меденицької селищної ради, Летнянської та Опарівської сільських рад в установленому законодавством порядку:

2.1. Забезпечити надання виборчим комісіям приміщень, необхідних для виконання ними функцій з підготовки та проведення голосування, транспортних засобів, обладнання, інвентар, оргтехніки, засобів зв’язку, інших матеріальних цінностей згідно з нормами, установленими актами Центральної виборчої комісії.

2.2. Забезпечити зняття передвиборних агітаційних матеріалів відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з 24.00 год. 21 грудня 2018 року.

3. Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату Дрогобицької райдержадміністрації (О.Луців) сприяти публікуванню у місцевих засобах масової інформації матеріалів щодо порядку та строків уточнення списків виборців, тимчасової зміни місця голосування, порядку і часу голосування, у тому числі голосування за межами приміщення для голосування, строків подання відповідних заяв та відповідальності за порушення виборчого законодавства.

2.4. Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  райдержадміністрації (І.Білик) відповідно до Кодексу законів про працю України вжити заходів щодо забезпечення виконання працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців у передвиборчий період (у тому числі у вихідні та святкові дні) вимог виборчого законодавства стосовно складання та передачі до дільничних виборчих комісій попередніх та уточнених списків виборців, іменних запрошень виборцям для проведення виборів депутатів та селищного голови.

 3. Цеху телекомунікаційних послуг №5 Львівської філії ВАТ «Укртелеком» м.Дрогобич (П.Пасіков) забезпечити належне функціонування мережі передачі даних автоматизованої інформаційно- телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців», а також стабільний, високошвидкісний цифровий зв’язок у зазначеній системі. У повному обсязі забезпечити потреби в наданні послуг зв’язку територіальних і дільничних виборчих комісій за їх зверненнями.

4. Дрогобицькому району електромереж ПРАТ «Львівобленерго» (В.Дмитрик) забезпечити безперебійне електропостачання приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій, а також приміщеня органу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації.

 5. Дрогобицькому відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (А.Білас) забезпечити в порядку, визначеному законодавством:

 5.1. Охорону громадського порядку і безпеку громадян під час підготовки та проведення виборів.

5.2. Охорону виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, що надаються виборчим комісіям.

5.3. Супровід при транспортуванні виборчих бюлетенів, інших виборчих документів.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова                                                                                                       А.І.Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua