» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 грудня 2018 року №655

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 грудня 2018 року №655

Автор: admin1 от 18-12-2018, 15:15
 (голосів: 0)

Про затвердження детального 

плану території

 

 

Розглянувши звернення Гарбар Ольги Петрівни від 20.11.2018 року про затвердження детального  плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення з категорії “ведення особистого селянського господарства” в категорію “індивідуальне дачне будівництво”, розроблений ФОП Лопушанський М.Р., враховуючи протокол проведення громадських слухань від 12 листопада 2018р., керуючись статтями 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р.  №290:

 

1. Затвердити детальний план території земельної ділянки  Гарбар Ользі Петрівні площею 0.0521 га для зміни цільового призначення з категорії “ведення особистого селянського господарства” в категорію “індивідуальне дачне будівництво” (Станильська сільська рада, за межами населеного пункту).

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (І.З. Куцмида) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.М. Щербу.

 

 

 

 

Голова                                                                                         А.І. Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua