» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 18 грудня 2018 року №666

Розпорядження районної державної адміністрації від 18 грудня 2018 року №666

Автор: admin1 от 21-12-2018, 14:44

Про надання компенсації

за роботу в умовах режимних

обмежень

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про державну таємницю», постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 1994 року № 414 «Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці»:

1. Встановити надбавку в розмірі 10 відсотків до посадового окладу за постійну роботу в умовах режимних обмежень, що мають ступінь секретності «таємно» завідувачу сектору з питань цивільного захисту Дрогобицької районної державної адміністрації Ванівському Андрію Михайловичу.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л.Шпек) проводити оплату з 19 грудня 2018 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                                 А. І. Шевкенич