» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2018 року №668

Розпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2018 року №668

Автор: admin1 от 21-12-2018, 14:48
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянки Шкірди Марії Яківни від 07 грудня 2018 року, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН № 476910, свідоцтво про право на спадщину за законом, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Надати дозвіл громадянці Шкірді Марії Яківні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,6871 га, в тому числі рілля – 1,3838 га та кормові угіддя – 0,3033 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Долішньолужецької сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянці Шкірді Марії Яківні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження. 

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Бреньо) забезпечити в установленому законодавством порядку реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова                                                                                        А. І. Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua