» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2018 року №670

Розпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2018 року №670

Автор: admin1 от 21-12-2018, 14:54

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянки Химчук Іванни Василівни від 13 грудня 2018 року, сертифікати на право на земельну частку (пай) серії РН № 598305 та серії РН 598304, свідоцтво про право на спадщину за заповітом, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Надати дозвіл громадянці Химчук Іванні Василівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,2212 га, в тому числі рілля - 1,1409 га та кормові угіддя - 0,0803 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Уличненської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянці Химчук Іванні Василівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Бреньо) забезпечити в установленому законодавством порядку реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                        А. І. Шевкенич