» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2018 року №670

Розпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2018 року №670

Автор: admin1 от 21-12-2018, 14:54
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянки Химчук Іванни Василівни від 13 грудня 2018 року, сертифікати на право на земельну частку (пай) серії РН № 598305 та серії РН 598304, свідоцтво про право на спадщину за заповітом, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Надати дозвіл громадянці Химчук Іванні Василівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,2212 га, в тому числі рілля - 1,1409 га та кормові угіддя - 0,0803 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Уличненської сільської ради (за межами населеного пункту). 

2. Громадянці Химчук Іванні Василівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Бреньо) забезпечити в установленому законодавством порядку реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова                                                                                        А. І. Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua