» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 29 грудня 2018 року №699

Розпорядження районної державної адміністрації від 29 грудня 2018 року №699

Автор: admin1 от 29-12-2018, 14:53

Про  призначення субсидій

для відшкодування витрат на оплату

житлово-комунальних послуг,

придбання скрапленого газу,

твердого та рідкого  пічного

побутового палива

Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива  від  26грудня2018 року № 17, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, керуючись  постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (з наступними змінами та доповненнями):

1. Управлінню праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити  призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг,  придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядженнязалишаю за собою.

Голова                   А.І. Шевкенич