» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 29 грудня 2018 року №706

Розпорядження районної державної адміністрації від 29 грудня 2018 року №706

Автор: admin1 от 29-12-2018, 15:09
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянина Чайківського Богдана Йосиповича від 26 грудня 2018 року, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН № 476814, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Надати дозвіл громадянину Чайківському Богдану Йосиповичу  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,1585 га, в тому числі рілля – 1,1188 га та кормові угіддя – 0,0397 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Уличненської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянину Чайківському Богдану Йосиповичу  укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження. 

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Бреньо) забезпечити в установленому законодавством порядку реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова                                                                                        А. І. Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua