» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 6 лютого 2019 року №52

Розпорядження районної державної адміністрації від 6 лютого 2019 року №52

Автор: admin1 от 7-02-2019, 13:38

Про затвердження Плану заходів

із запобігання і протидії корупції

у Дрогобицькій районній державній

адміністрації на 2019рік

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та  з метою забезпечення системного здійснення заходів щодо запобігання корупції, зниження корупційних ризиків та підвищення рівня доброчесності поведінки державних службовців.

1. Затвердити План заходів із запобігання і протидії корупції у Дрогобицькій районній державній адміністрації на 2019рік (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів районної державній адміністрації забезпечити виконання Плану заходів.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації.

Голова                                                                                             А.І. Шевкенич

dodatok-do-52-vd-06.02.2019.doc [ b] (завантажень: 15)