» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 5 березня 2019 року №85

Розпорядження районної державної адміністрації від 5 березня 2019 року №85

Автор: admin1 от 7-03-2019, 15:52

Про затвердження детального

плану території

Розглянувши звернення МХП Захід-АГРО від 05.02.2019року про затвердження  детального плану території земельної ділянки господарського двору, розроблений ТзОВ Проектне об’єднання “УкрЗахідУрбанізація”, враховуючи протокол проведення громадських слухань від 10 січня 2019року, керуючись статтями 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р.  №290:

1. Затвердити детальний план території земельної ділянки господарського двору, (Вороблевицька сільська рада, за межами населеного пункту).

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (І.З. Куцмида) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.М. Щербу.

Голова                                                                                         А.І. Шевкенич