» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 березня 2019 року №103

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 березня 2019 року №103

Автор: admin1 от 18-03-2019, 17:25

Про виділення пального з

районного місцевого резерву

матеріально-технічних ресурсів

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 № 775  “Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”, з метою забезпечення своєчасного реагування при загрозі  та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на автодорогах,   рішення районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  (протокол  позачергового  засідання  від 14 березня 2019  року   № 5), лист філії “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” від 14.03.2019 року № 21:

1. Виділити філії “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” з районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 800 (вісімсот) літрів дизельного палива у картках на пальне (штрих-картах).

2. Філії “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” ( І. Богаченко), списання використаного палива для запобігання надзвичайних ситуацій, в тому числі на автодорогах району, проводити згідно з шляховими листами з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації ( Л. Шпек).

3.  Контроль за використанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р. Щербу.

Голова                                                                                                   А.І. Шевкенич