» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 26 березня 2019 року №128

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 березня 2019 року №128

Автор: admin1 от 29-03-2019, 15:37

Про передачу виборчих скриньок

З метою забезпечення виконання Закону України “Про вибори Президента України”, постанови Центральної виборчої комісії від 04 березня 2014 року № 31 “Про вимоги до приміщень окружних і дільничих виборчих комісій з виборів Президента України та приміщень для голосування, норми забезпечення виборчих комісій з виборів  Президента України транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України”, згідно з Порядком виготовлення, обліку, використання виборчих скриньок, затвердженим постановою  Центральної виборчої комісії від 28 жовтня 2008 року № 58 (зі змінами) та розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 25 березня 2019 року № 246/0/5-19 “Про передачу виборчих скриньок”:

1. Безоплатно передати переносні (малі) виборчі скриньки, надані Центральною виборчою комісією, на відповідальне зберігання сільським та селищним радам згідно з додатком.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації  та відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації забезпечити передачу обладнання згідно з нормами чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації С.Л.Кулиняка.

Голова                                                                                  А.І.Шевкенич

до розпорядження голови

26 березня 2019 року №128

РОЗПОДІЛ