» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 5 квітня 2019 року №135

Розпорядження районної державної адміністрації від 5 квітня 2019 року №135

Автор: admin1 от 10-04-2019, 16:24

Про затвердження детального

плану території

Розглянувши звернення ТзОВ “Літинське” від 31.01.2019 року про затвердження  детального плану території земельної ділянки господарського двору, розроблений ФОП Лаврін В.С., враховуючи протокол проведення громадських слухань від 20 вересня 2018року, керуючись статтями 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р.  №290:

1. Затвердити детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 15,986 га для обслуговування господарських будівель і споруд (Літинська  сільська рада, за межами населеного пункту).

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (І.З. Куцмида) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.М. Щербу.

Голова                                                                                         А.І. Шевкенич