» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 15 травня 2019 року №189

Розпорядження районної державної адміністрації від 15 травня 2019 року №189

Автор: admin1 от 17-05-2019, 15:40
 (голосів: 0)

Про Оголошення та затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району

 

Відповідно до статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», статей 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями) та з метою забезпечення прозорості проведення конкурсів з визначення перевізників, створення рівних умов для роботи всіх суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту, обмеження монополізму та розвитку конкуренції:

1. Оголосити та провести конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району на автобусному маршруті загального користування № 137 Дрогобич АС – Меденичі, який відбудеться о 10.00 год. 19.06.2019 року.

2. Начальнику управління економічної політики, ЖКГ та інфраструктури (В.О. Скоропаду) провести всі необхідні дії щодо формування складу районного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування.

3.   Затвердити Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району, згідно з додатком 1 та Оголошення про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району, згідно з додатком 2.

4.   Вважати таким, що втратило чинність розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації № 122 від 22 березня 2019 року «Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району »

5. В.о. начальника відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Н.В. Хомин) повідомити громадськість району через засоби масової інформації про зміст оголошення.

6.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови                                                    Р.М. Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua