» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 17 січня 2014 року №8

Розпорядження голови райдержадміністрації від 17 січня 2014 року №8

Автор: admin2 от 22-01-2014, 15:38

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянки Стефаняк Марії Іванівни від 18 грудня 2013 року, свідоцтво про право на спадщину за законом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії ЛВ №0074035, пункт 361 додатку до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 1 жовтня 2008 року № 389, керуючись Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл громадянці Стефаняк Марії Іванівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,8077 га, в тому числі рілля – 1,64675 га та кормові угіддя – 0,16095 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Урізької сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянці Стефаняк Марії Іванівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1.розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова М.П. ВИННИЦЬКИЙ