» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 17 січня 2014 року №9

Розпорядження голови райдержадміністрації від 17 січня 2014 року №9

Автор: admin2 от 22-01-2014, 15:41

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянки Галько Надії Михайлівни від 25 грудня 2013 року, свідоцтво про право на спадщину за заповітом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН №526412, пункт 123 додатку до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 6 вересня 2004 року №251, керуючись Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл громадянці Галько Надії Михайлівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,2265 га, в тому числі рілля – 1,9650 га та кормові угіддя – 0,2618 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бистрицької сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянці Галько Надії Михайлівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1.розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова М.П. ВИННИЦЬКИЙ