» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 11 червня 2019 року №217

Розпорядження районної державної адміністрації від 11 червня 2019 року №217

Автор: admin2 от 14-06-2019, 16:58

Про створення ініціативної групи

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”:

1.Створити ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів громадської ради при Дрогобицькій районній державній адміністрації і затвердити її склад, що додається.

2.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (О.Луців):

2.1.Вжити заходів для проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при районній державній адміністрації відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній мм. Києва та Севастополя державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996.

2.2.Забезпечити інформування громадськості через засоби масової інформації про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Й.Ханаса.

Голова А.І.Шевкенич

Розпорядження голови

районної державної адміністрації

11 червня 2019 року № 217