» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 13 червня 2019 року №221

Розпорядження районної державної адміністрації від 13 червня 2019 року №221

Автор: admin2 от 17-06-2019, 14:42

Про затвердження субвенції

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та рішення сесії Львівської обласної ради від 21 травня 2019 року №822 “Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік ” :

1. Затвердити в районному бюджеті субвенцію, виділену із спеціального фонду бюджету розвитку обласного бюджету в сумі 337 000 грн. та спрямувати її відділу освіти райдержадміністрації на капітальний ремонт частини покрівлі Солонської СЗШ I-II ст. в с.Солонсько Дрогобицького району Львівської області по КПКВК 0611020 “Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами ” КЕКВ 3132 “Капітальний ремонт інших об’єктів ”.

2.Відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко) забезпечити цільове використання субвенційних коштів.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Новаковська) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова А.І.Шевкенич