» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 26 червня 2019 року №230

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 червня 2019 року №230

Автор: admin2 от 28-06-2019, 16:49
 (голосів: 0)

Про делегування команди

Дрогобицького району на Обласні змагання

«Краще спортивне село Львівщини 2019 року»

 

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення XXVII сесії VII скликання Дрогобицької районної ради від 12.12.2018 року № 298 «Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2019 рік», Положення про проведення Обласних змаганнях Львівської обласної територіальної організації ВФСТ «Колос» АПК України, серед команд сільських та селищних рад «Краще спортивне село Львівщини 2019 року», які відбудуться 28 червня 2019 року в с. Солонка Пустомитівського району:

 

1. Делегувати команду Дрогобицького району для участі в Обласних змаганнях Львівської обласної територіальної організації ВФСТ «Колос» АПК України, серед команд сільських та селищних рад «Краще спортивне село Львівщини 2019 року», які відбудуться 28 червня 2019 року в с. Солонка Пустомитівського району.

 

2. Внести зміни до п.2 додатку 3 Програми «Проведення заходів навчально-тренувальних зборів в Дрогобицькому районі у 2019 році» та провести захід «Краще спортивне село Львівщини 2019 року».

 

3. Відділу освіти районної державної адміністрації (Т.Шуст) надати автобус «Школярик» для перевезення представників Дрогобицького району та підготувати договір на транспортні послуги.

 

4. Головному спеціалісту з питань молоді і спорту райдержадміністрації М.Якимчуку забезпечити подання документів у відділ фінансово-господарського відділу, використати кошти за призначенням.

 

 

5. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л.Шпек) фінансувати видатки на участь команди за рахунок коштів затверджених у районному бюджеті за КПКВК 0215011 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з Олімпійських видів спорту», перерахувати кошти згідно укладеного договору.

 

6. Контроль за виконанням покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ханаса В. Й.Перший заступник голови Р. М. Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua