» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 12 серпня 2019 року №286

Pозпорядження районної державної адміністрації від 12 серпня 2019 року №286

Автор: admin1 от 13-08-2019, 16:43
 (голосів: 0)

Про утворення районної Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

 

 

Відповідно до статі 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 25 Закону України «Про охорону дитинства», п. 7 Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616),надалі - Порядку та умов, та розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації № 852/0/5-19 від 09.08.2019 року, з метою формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

З О Б О В ’ Я З У Ю:

1. Утворити районну  Комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі - районна комісія).

2. Затвердити посадовий склад районної  Комісії, що додається.

3. Затвердити Положення про районну Комісію, що додається.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 15.06.2017 № 177 «Про створення комісії».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до  розподілу функціональних обов’язків.

 

 

 

 

Перший заступник голови                                                              Р. Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua