» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 13 серпня 2019 року №288

Pозпорядження районної державної адміністрації від 13 серпня 2019 року №288

Автор: admin1 от 16-08-2019, 16:47
 (голосів: 0)

Про делегування команди Дрогобицького району

для участі у спартакіаді Львівщини

серед команд державних службовців


Відповідно до статей 6 та 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи рішення XXVII сесії VII скликання Дрогобицької районної ради від 12.12.2018 № 298 «Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2019 рік», розпорядження Львівської облдержадміністрації від 21.06.2019 № 642/0/5-19 «Про проведення Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців»:

 1.      Делегувати команду Дрогобицького району в кількості 20 осіб для участі у спартакіаді Львівщини серед команд державних службовців, які відбудуться 31 серпня 2019 року в м. Миколаєві Львівської області.

2.  Головному спеціалісту з питань молоді і спорту райдержадміністрації М.Якимчуку сформувати команду району для участі у змаганнях.

3.    Відділу освіти районної державної адміністрації (І.Стецко) надати автобус «Школярик» для перевезення представників Дрогобицького району та підготувати договір на транспортні послуги.

4.   Затвердити кошторис витрат для участі команди району у змаганнях, що додається.

5.    Матеріально-відповідальною особою з використання коштів, виділених для участі команди в змаганнях, призначити головного спеціаліста з питань молоді і спорту райдержадміністрації М.Якимчука.

6.   Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л.Шпек) фінансувати видатки на участь команди за рахунок коштів затверджених у районному бюджеті за КПКВК 0215011 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з Олімпійських видів спорту», згідно п.5 додатку 3 Програми «Проведення заходів навчально-тренувальних зборів в Дрогобицькому районі у 2019 році», перерахувати кошти згідно укладеного договору.

  7.   Контроль за виконанням покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ханаса В. Й.

 

Перший заступник голови                                                                  Р. М. Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua