» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 28 серпня 2019 року №307

Pозпорядження районної державної адміністрації від 28 серпня 2019 року №307

Автор: admin1 от 30-08-2019, 16:00

Про надання  дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши заяву Березяка Дмитра Михайловича від 15.08.2019 року про надання дозволу на розроблення детального плану території  земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва, керуючись статтями 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

1. Надати дозвіл Березяку Дмитру Михайловичу на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер: 4621287400:02:000:0284) площею 0.0608 га для індивідуального дачного будівництва,  яка знаходиться на території Станильської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, за межами населеного пункту.

2.  Виступити замовником розроблення детального плану території,  вказаного в п.1 цього розпорядження  та  укласти  договір на  його розроблення з  суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3.  Джерелом  фінансування розроблення детального плану території  визначити Березяка Дмитра Михайловича.

4. Контроль за виконанням  розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                                Р.М. Щерба