» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 листопада 2019 року №384

Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 листопада 2019 року №384

Автор: admin2 от 7-11-2019, 12:43

Про проведення річної інвентаризації

Керуючись статтями 6, 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтею 10 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16 липня 1999 року №996-XIV,  відповідно до Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 вересня 2014 року № 879, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2014 року за № 1365/26142, з метою забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності Дрогобицької райдержадміністрації а також у зв’язку з підготовкою до складання річної фінансової звітності:

1. Утворити комісію з інвентаризації активів та зобов’язань районної державної адміністрації у складі:

КУЛИНЯК

Степан Львович

-

керівник районної державної адміністрації, голова комісії;

КАЛІЧАК

Ірина Іванівна

-

провідний спеціаліст спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

СЕНІВ

Наталія Михайлівна

-

начальник загального відділу апарату районної державної

адміністрації

ХОМИН

Наталія Василівна

-

головний спеціаліст відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

ШПЕК

Леся Євгенівна

-

начальник відділу фінансово-господарського забезпечення -головний бухгалтер апарату районної державної

адміністрації

БОЛОННА

Руслана Богданівна

-

головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації

1. Комісії (Кулиняк С.Л.) провести інвентаризацію основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та запасів, товарно – матеріальних цінностей, грошових коштів установи, що знаходяться на зберіганні у матеріально-відповідальних осіб в апараті райдержадміністрації, її структурних підрозділах станом на 1 листопада 2019 року з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження і складанням відповідних інвентаризаційних описів.

2. Узагальнені результати річної інвентаризації представити першому заступнику голови районної державної адміністрації на затвердження до 20 грудня 2019 року.

3. Надати право інветаризаційній комісії при огляді матеріальних цінностей, які стали не придатні до експлуатації і не підлягають відновленню, подати пропозиції щодо списання таких цінностей у порядку, встановленому Порядком списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року № 1314.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                    Р.М.Щерба