» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 13 листопада 2019 року №399

Pозпорядження районної державної адміністрації від 13 листопада 2019 року №399

Автор: admin1 от 15-11-2019, 09:20

Про виділення коштів

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення XXVII сесії VII скликання Дрогобицької районної ради від 12.12.2018 року № 298 «Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2019 рік», Положення про проведення змагань з пляжного волейболу у рамках обласних комплексних змагань з гірьового спорту за програмою XXVIII спортивних Ігор Львівщини, на виконання п.8 додатку 3 до Програми «Проведення заходів з навчально-тренувальних зборів і змагань з Олімпійський видів спорту», з метою розвитку та самореалізації спортивної молоді:

1. Покласти виконання обов’язків з питань молоді та спорту райдержадміністрації на головного спеціаліста відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Б. Якимчука.

2. М.Б. Якимчуку забезпечити участь команди Дрогобицького району у змаганнях з гірьового спорту у рамках обласних комплексних змагань за програмою XXVIII спортивних Ігор Львівщини які відбудуться 16 листопада 2019 року у м. Городок.

3. Затвердити кошторис в сумі 1470 (одна тисяча чотириста сімдесят) гривень для участі команди Дрогобицького району у змаганнях з гірьового спорту у рамках обласних комплексних змагань за програмою XXVIII спортивних Ігор Львівщини які відбудуться 16 листопада 2019 року у м. Городок.

4. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л.Шпек) фінансувати видатки за рахунок коштів затверджених у районному бюджеті за КПКВК «0215011» згідно з п.8 додатку 3 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з Олімпійських видів спорту.

5. Головному спеціалісту відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Б. Якимчуку використати кошти за призначенням, відповідно до затвердженого кошторису.

6. Контроль за виконанням покласти на заступника голови районної державної адміністрації В.Й. Ханаса.

Перший заступник голови                                                                    Р. М. Щерба