» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 2 грудня 2019 року №420

Pозпорядження районної державної адміністрації від 2 грудня 2019 року №420

Автор: admin2 от 4-12-2019, 10:52
 (голосів: 0)

Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району

 

Відповідно до статей 7, 43, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», статей 6, 13, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями), за результатами опрацювання матеріалів конкурсу на підставі рішення конкурсного комітету, оформленого протоколом від 22 листопада 2019 року, з метою забезпечення регулярних пасажирських перевезень в Дрогобицькому районі:

1. Визначити переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі Дрогобицького району на Об’єкті 1 ( 125 Дрогобич АС – Грушів (вул. Корольова) претендента-перевізника МКП «Транс-Екіпаж».

2. Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О.С. Луців) повідомити громадськість району через офіційний веб-сайт райдержадміністрації про зміст розпорядження.

3. Організацію роботи з укладання договору з переможцем конкурсу по Об’єкту 1 та контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови Р.М. Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua