» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 2 грудня 2019 року №418

Pозпорядження районної державної адміністрації від 2 грудня 2019 року №418

Автор: admin2 от 4-12-2019, 09:54
 (голосів: 0)

Про відшкодування коштів

 

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення XXVII сесії VII скликання Дрогобицької районної ради від 12.12.2018 року № 298 «Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2019 рік», положення з проведення чемпіонату Громадської організації «Львівська ТО ВФСТ КОЛОС з футзалу серед юнаків та дівчат», листа ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району від 27.11.2019 року № 45:

1. Головному спеціалісту відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Якимчуку надати у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л.Шпек) кошторис та звіт про участь команди Дрогобицького району у чемпіонаті Громадської організації «Львівська ТО ВФСТ КОЛОС з футзалу серед юнаків та дівчат», який відбувся 12 березня 2019 року в м. Львові.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л.Шпек) фінансувати видатки на відшкодування коштів на харчування та проїзд команди Дрогобицького району за рахунок коштів затверджених у районному бюджеті за КПКВК 0215011 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з Олімпійських видів спорту».

3. Головному спеціалісту відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Якимчуку використати кошти за призначенням, відповідно до затвердженого кошторису.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ханаса В. Й.Перший заступник голови Р. М. Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua