» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 грудня 2019 року №455

Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 грудня 2019 року №455

Автор: admin2 от 27-12-2019, 10:58

Про виділення пального з

районного місцевого резерву

матеріально-технічних ресурсів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 № 775 “Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”, з метою забезпечення своєчасного реагування при загрозі та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, беручи до уваги рішення районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол позачергового засідання від 20 грудня 2019 року № 12), лист Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області від 20.12.2019 № 5/2847:

1. Виділити 5-й державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області 300 (триста) літрів дизельного пального у картках на пальне (штрих-картах).

2. 5-й державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області (Р. Ільців), списання використаного палива для запобігання надзвичайних ситуацій і їх ліквідації, проводити згідно з шляховими листами з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації ( Л. Шпек).

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Руслан Щерба