» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 грудня 2019 року №451

Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 грудня 2019 року №451

Автор: admin2 от 27-12-2019, 10:49

Про перерозподіл субвенції

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 21 грудня 2019 року №1531/0/-19 „Про перерозподіл субвенції”:

1. Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду субвенцію з обласного бюджету в сумі 50 000 грн. та спрямувати Добрівлянській сільській раді по КПКВК 3719770 “Інші субвенції з місцевого бюджету” КЕКВ 2620 “Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів” на виготовлення генерального плану населеного пункту с.Добрівляни.

2. Зменшити в районному бюджеті по загальному фонду субвенцію з обласного бюджету в сумі 35 000 грн. та внести відповідні зміни по Рихтицькій сільській раді по КПКВК 3719770 “Інші субвенції з місцевого бюджету” КЕКВ 2620 “Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів” на виготовлення землевпорядної документації по зміні меж населеного пункту с.Рихтичі.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

4.Виконавчим комітетам Добрівлянської (І.Карпінський) та Рихтицької (О.Борис) сільських рад забезпечити цільове використання коштів.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Р.М.Щерба