» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 27 січня 2020 року №21

Pозпорядження районної державної адміністрації від 27 січня 2020 року №21

Автор: admin2 от 31-01-2020, 15:16

Про організацію проведення відбору кандидатів з числа цивільної молоді для вступу у вищі військові навчальні заклади Міністерства Оборони України на 2020 навчальний рік

Відповідно до вимог Інструкції про організацію та проведення військово – професійної орієнтації молоді та прийому до вищих військових військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 05.06.2014 №360, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.06.2014 за №704/25481:

1. Затвердити план заходів щодо проведення відбору кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади Міністерства Оборони України на 2020 навчальний рік згідно з додатком 1.

1.1 Начальнику відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації (І. Стецко) , директорам навчальних закладів:

1.1.1 Докласти максимум зусиль з виконання заходів, щодо проведення відбору кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади Міністерства Оборони України в 2020 році відповідно до завдання-розрахунку згідно з додатком № 2.

1.2 Зобов'язати викладачів навчальних закладів приділяти постійну увагу у відборі та підготовці юнаків до вступу у вищі військові заклади Міністерства Оборони України в 2020 році.

2. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського об’єднаного військового комісаріату полковнику (Лисаку М.В.) організувати проведення роз'яснювальної роботи серед випускників середніх навчальних закладів, щодо підготовки та відбору кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади Міністерства Оборони України.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишити за собою .

Перший заступник голови Руслан Щерба