» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 31 січня 2020 року №30

Pозпорядження районної державної адміністрації від 31 січня 2020 року №30

Автор: admin2 от 5-02-2020, 16:50

Про внесення змін до розпорядження

райдержадміністрації від 08.02.2017 року

24 “Про районну комісію з питань евакуацїі”

Відповідно до статей 6,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», у зв'язку із змінами в структурі райдержадміністрації та з метою організації належного управління евакуацією населення на території Дрогобицького району у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру:

1. Внести зміни в пункту 1 розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 8 лютого 2017 року № 24 затвердивши персональний склад районної комісії з питань евакуації у новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 01 лютого 2019 року № 47, «Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 08.02.2018 року № 24 «Про районну комісію з питань евакуації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В. Ханаса.

Перший заступник голови Руслан Щерба