» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 31 січня 2020 року №31

Pозпорядження районної державної адміністрації від 31 січня 2020 року №31

Автор: admin2 от 5-02-2020, 16:53

Про організацію та ведення військового обліку на території Дрогобицького

району у 2020 році

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», на виконання пункт 5 розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 28 січня 2020 року № 33/0/5-20 «Про організацію та ведення військового обліку на території Львівської області у 2020 році» та з метою якісної організації військового обліку на території Дрогобицького району у 2020 році:

1. Створити комісію з перевірки стану організації та ведення військового обліку на території Дрогобицького району та затвердити її склад згідно з додатком 1.

2. Затвердити заходи щодо організації та покращення стану військового обліку на території Дрогобицького району у 2020 році згідно з додатком 2.

3. З метою забезпечення здійснення контролю за станом військового обліку на території Дрогобицького району затвердити графіки проведення комісією:

3.1. графік проведення звірок карток первинного обліку військовозобов’язаних у виконавчих комітетах сільських та селищних рад з обліковими даними Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату у 2020 році згідно з додатком 3;

3.2. графік перевірок стану організації та ведення військового обліку на території Дрогобицького району у 2020 році згідно з додатком 4;

3.3. план перевірки стану військового обліку призовників та військовозобов’язаних в органах місцевого самоврядування Дрогобицького району у 2020 році згідно з додатком 5.

3.4 план проведення перевірок стану військового обліку на підприємствах, організаціях та установах Дрогобицького району у 2020 році згідно з додатком 6.

3.5. план проведення тренувань і занять з адміністраціями пунктів оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів на території Дрогобицького району на 2020 рік згідно з додатком 7.

3.6. план проведення звірки карток форми П-2 з обліковими даними Дрогобицько- Бориславського ОРВК в 2020 році згідно з додатком 8.

3.7. тематичний план проведення занять з особами відповідальними за ведення військового обліку у сільських (селищних) радах на території Дрогобицького району на 2020 рік (останній вівторок кожного місяця о 10-30 у актовій залі Дрогобицько-Бориславського ОРВК) згідно з додатком 9.

4. Сільським (селищним) головам, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації вжити заходів щодо недопущення порушень, які викладені в аналізі про стан військового обліку на території Дрогобицького району у 2019 році згідно з додатком 10.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 23.01.2019 року № 28 «Про стан військового обліку на території Дрогобицького району Львівської області у 2018 році та завдання на 2019 рік».

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Руслан Щерба