» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 12 лютого 2020 року №42

Pозпорядження районної державної адміністрації від 12 лютого 2020 року №42

Автор: admin2 от 18-02-2020, 13:50

Про затвердження детального

плану території

Розглянувши клопотання ТзОВ “Барком” від 11.01.2020року №14 про затвердження детального плану території земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, під будівництво плівкових гноєсховищ закритого типу, розроблений ТзОВ “Інститут геоінформаційних систем”, враховуючи протокол проведення громадських слухань від 21 жовтня 2019р. №1, протокол засідання архітектурно-містобудівної ради від 7 лютого 2020 року №1 керуючись статтями 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. №290:

1. Затвердити ТзОВ “Барком”детальний план території земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0.8399 га, під будівництво плівкових гноєсховищ закритого типу, яка знаходиться на території Броницької сільської ради Дрогобицького району Львівської області, за межами населеного пункту.

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації (І.З. Куцмида) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Р.М. Щерба