» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 26 лютого 2020 року №59

Pозпорядження районної державної адміністрації від 26 лютого 2020 року №59

Автор: admin2 от 28-02-2020, 14:25
 (голосів: 0)

Про чергові призови громадян України

на строкову військову службу у 2020 році

 

 Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 16.01.2020 № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», розпорядження голови Львівської облдержадміністрації № 98/0/5-20 від 21.02.2020 «Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році»:

1. Створити районну призовну комісію і затвердити її склад згідно з додатком 1 та затвердити графік роботи призовної комісії згідно з додатком 2.

2. Районній призовній комісії у квітні-червні та жовтні-грудні 2020 року провести призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату М.Лисаку:

3.1. Провести в квітні-червні та в жовтні-грудні 2020 року відправку громадян чоловічої статі на військову службу до Збройних Сил України, інших військових формувань України згідно з планом відправок та провести заходи з підготовки та проведення весняного призову у лютому-червні, осіннього – у серпнігрудні цього року згідно з додатком 3.

3.2. Надати до 05.03.2020 районній державній адміністрації план відправок громадян чоловічої статі на військову службу до Збройних Сил України.

3.3. Організувати відправку громадян для призову на строкову військову службу на обласний збірний пункт (м. Львів, вул. Батуринська, 2).

3.4. Інформувати населення через засоби масової інформації про хід проведення призову.

4. Головному лікарю КНП “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради (В.Валюх) у терміни з 10.02.2020 до 30.06.2020 та з 10.08.2020 до 31.12.2020:

4.1. Надати необхідну допомогу в проведенні безкоштовних медичних обстежень призовників.

4.2. Перед медичним оглядом призовників забезпечити безкоштовне виконання медичних заходів, визначених пунктом 2.5 розділу II Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», пов’язаних з проведенням щеплень та лабораторних обстежень, своєчасне надання до військового комісаріату необхідної медичної документації на призовників, які підлягають призову;

4.3. Зобов’язати лікувальні заклади за направленням військового комісаріату, провести безкоштовно: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, профілактичні щеплення у відповідності з календарем профілактичних щеплень, електрокардіографічне дослідження та визначити групу крові та резус-належність;

4.4. Виділити для роботи на призовній дільниці з лікарем-терапевтом медичну сестру, та медичну сестру для роботи з лікарем-неврологом із збереженням середньомісячного заробітку за основним місцем роботи.

5. Відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко) у терміни з 01.04.2020 до 30.06.2020, та з 01.09.2020 до 31.12.2020 виділити працівника для роботи на призовній дільниці із збереженням середньомісячного заробітку за основним місцем роботи.

6. Відповідно до поданих військовим комісаром заявок та графіку відправок, організовувати і забезпечити виділення заправленого паливно-мастильними матеріалами автотранспорту на 200 км пробігу для відправки призовників на обласний збірний пункт, забезпечити можливість безкоштовного проїзду призовників у період призову громадян на строкову військову службу до призовної дільниці.

6.1. Відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко), відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації (Н.Козар), КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради (В.Валюх), Дрогобицькому районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (О.Тринчук) на вимогу першого заступника голови райдержадміністрації виділяти заправлений паливно-мастильними матеріалами службовий транспорт для відправки призовників на обласний збірний пункт.

7. Виконавчим комітетам сільських, селищних рад при отриманні розпорядження Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату щодо оповіщення призовників про їх явку на призовні дільниці для їх призову на військову службу:

7.1. Здійснити оповіщення зазначених у розпорядженні призовників про їх виклик до військового комісаріату за місцем їх проживання або, у разі їх відсутності, довести вимогу про виклик до відома власників будинків, у яких вони проживають, шляхом вручення повісток та забезпечити контроль їх прибуття.

7.2. Звертатися до Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області щодо громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, для їх розшуку, затримання і доставки до військового комісаріату.

7.3. Забезпечити виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням у 2020 році чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

8. Дрогобицькому ВП ГУ НП у Львівській області (А. Білас):

8.1. Створити оперативні групи для розшуку і доставки на призовну дільницю призовників, які ухиляються від явки для проходження медичного огляду.

8.2. Надати списки юнаків 1993-2002 років народжень, яких притягнуто до кримінальної відповідальності, перебувають під слідством, чи знаходяться на обліку поліції за антисуспільну поведінку та інше.

8.3. Для недопущення випадків відправок молодого поповнення до Збройних Сил України та інших військових формувань, призовників які перебувають під слідством або раніше були засуджені надавати в одноденний строк відповідь на запити військового комісаріату з інформаційного центру на призовників.

9. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови Руслан Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua