» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 квітня 2020 року №116

Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 квітня 2020 року №116

Автор: admin2 от 21-04-2020, 12:21
 (голосів: 0)

Про внесення змін до

розпорядження райдержадміністрації

від 19 червня 2019 року № 225

 

 

Відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», статей 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктів 4, 53 та 55 постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями) та з метою розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району:

1. Внести зміни в пункт 1 розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 19 червня 2019 року № 225 «Про утворення Робочої групи з розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району», затвердивши склад робочої групи з розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району у новій редакції, що додається.

 

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Голова Омелян СТАСУЛА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

15.04.2020 №116

 

 

СКЛАД

робочої групи з розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району

 

Скоропад В.О. - Начальник управління з питань економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

 

Волошин М.О. - Начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

 

Жук М.В. - Завідувач сектору правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації.

 

Якимчук М.Б. - Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

 

Венгжин О.Я. - Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції сектору правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації.

 

Раделицька Н.І. - Провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

 

 

В.о. керівника апарату М.В.Жук

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua