» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 квітня 2020 року №116

Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 квітня 2020 року №116

Автор: admin2 от 21-04-2020, 12:21

Про внесення змін до

розпорядження райдержадміністрації

від 19 червня 2019 року № 225

Відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», статей 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктів 4, 53 та 55 постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями) та з метою розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району:

1. Внести зміни в пункт 1 розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 19 червня 2019 року № 225 «Про утворення Робочої групи з розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району», затвердивши склад робочої групи з розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району у новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Омелян СТАСУЛА

Розпорядження голови

15.04.2020 №116

СКЛАД

Скоропад В.О. - Начальник управління з питань економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

Волошин М.О. - Начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

Жук М.В. - Завідувач сектору правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації.

Якимчук М.Б. - Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

Венгжин О.Я. - Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції сектору правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації.

Раделицька Н.І. - Провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

В.о. керівника апарату М.В.Жук